FAQ

Ano. Vyhotovení znaleckého posudku je práce soudních znalců a my vám rádi pomůžeme.

Ano. Naši soudní znalci pracují po celé České republice, ale také v zahraničí (například v Rakousku). Rádi vám vystavíme znalecký posudek kdekoliv.

V 95 % vám znalecký posudek pomůže. Stoprocentní ale není nic a v případě pochybnosti naši soudní znalci posudek neudělají a férově vám to řeknou. Nemá cenu zvyšovat vaši finanční újmu. V případě soudního řízení ale dopředu nevíme, jak se bude řízení vyvíjet. Můžeme ale slíbit a zaručit 100% možnou pomoc z naší strany.

Ano. Standardní doba, kterou potřebují naši soudní znalci na vypracování znaleckého posudku, jsou 2-3 dny. U složitějších posudků si soudní znalci s vámi jasnou dobu dodání dohodnou předem.

Ano. Nejsme komerční firma (hranaté razítko), ale soudní znalci s certifikací (kulaté razítko se státním znakem), znalecký posudek tedy bude pro tyto instituce adekvátní.

Ano. Jiná možnost než znalecký posudek neexistuje. Na základě znaleckého posudku v 50 % případů pojišťovny doplatí rozdíl ceny ihned, v 50 % je nutný soudní spor, pro který je znalecký posudek nutný. Bez něho žádný advokát soud patrně nevyhraje.

Jsme schopni vám kromě samotného znaleckého posudku zajistit full servis ve spolupráci s renomovanou právní kanceláří.

Zajisté. V tomto případě doporučujeme vypracovat znalecký posudek a určit stav majetku k danému datu. Tímto krokem se ušetříte spoustu problémů, a rozvodové řízení je pak ve většíně případů mnohem kratší.

     Ano. Malá částka za vypracování znaleckého posudku při koupi vám ušetří velkou spoustu peněz a problémů do budoucna.

I přes veškerou snahu se prostě může něco přehlédnout, i soudní znalci jsou také jen lidé. Z toho důvodu jsme pojištěni na částku 10 000 000 Kč, kdy v případě pochybení řeší problém pojišťovna.

Aktuality

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.... více

Věcná břemena omezují vlastníka nemovité věci ve prospěch někoho jiného tak, že je povinen něco trpět, něčeho se zdržet, nebo něco konat.

Práva odpovídající věcným břemenům jsou spojena buď s vlastnictvím určité nemovitosti, nebo patří určité osobě. Věcná břemena spojená s vlastnictvím nemovitosti přecházejí s vlastnictvím věci na nabyvatele.... více

13.05.2014

Kurzovní lístek

Kurzovní lístek světových měn vydává každý den Česká národní banka (ČNB). Kurz ČNB je klíčový pro převod měn ve firmách a pro nastavení kurzů měn v komerčních bankách. Pro turisty jsou klíčové kurzy valut neboli hotových peněz. Devizy neboli bezhotovostní zahraniční peníze jsou důležité pro firmy. ČNB nicméně vydává pouze jeden aktuální kurz dané měny, podrobnější rozlišení nabízejí až komerční banky. Pro české turisty a většinu firem je důležitý především aktuální kurz eura, kterým se platí v hlavních, nejen evropských, turistických destinacích a na trzích, kam směřuje většina českého vývozu.

Nenašli jste měnu, kterou jste hledali? Navštivte naši stránku s kurzy exotických měn. Připravili jsme jich pro vás více než 120. Takový kurzovní lístek jinde nenajdete!

 ... více

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění.

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka znalecké posudky Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz