Finanční poradenství

V tom případě si nechte poradit od odborníků na finanční poradenství.

Jako nezávislí finanční poradci vám nabídneme profesionální a komplexní poradenství o finančních záležitostech a způsobech, jak nejlépe  využít své peníze.

Jak to funguje?

Díky tomu dosáhnete uklidňující jistoty, že vaše plány do budoucna jsou reálné a dosažitelné.

 
Neprezentujeme žádnou z českých pojišťoven, bank ani společnosti založených na multi level marketingu. Spolupracujeme s od roku 1985 osvědčenou, stále se rozvíjící a především ziskově znatelně výnosnou rakouskou firmou se zárukou vysokého úročení.

Nebojte se investování do podílových fondů
 
Díky tomu vám můžeme zajistit výhody, jež mají investoři jako pojišťovny a banky. Jedná se o nejflexibilnější variantu investic. Investice lze vkládat jednorázově nebo pravidelně, částku dle situace změnit nebo tyto varianty kombinovat. Důležité je, že je vám váš kapitál neustále a kdykoliv k dispozici. Investice probíhají do mnoha různých akcií najednou, majetek je tak široce diverzifikován s nízkým rizikem.
 
Kromě toho, že ke svým klientům přistupujeme zodpovědně a respektujeme jejich potřeby, snažíme se jim poskytnout také maximum informací. Proto si pro schůzku s vámi vždy vyhradíme dostatečný časový prostor.
 
Vybráním a dohodnutím nejvhodnějšího produktu pro nás ale práce nekončí. Jsme vám k dispozici neustále, pro drobné rady i pro zásadní změny možnosti investování. Přizpůsobíme se vaší finanční situaci a časovým možnostem a najdeme vždy nejvhodnější řešení.

Před první schůzkou finančního poradenství
 
Před schůzkou není z vaší strany zapotřebí žádná speciální příprava. Můžete si však předem zhodnotit současnou situaci a zodpovědět si základní otázky, na které budete později dotázáni.
Je to například:

K tomu také můžete popřemýšlet o již zmíněných cílech a přáních do budoucna. Může to být například:

Také můžete zhodnotit, o jaký typ rady budete mít zájem. Můžeme pro vás připravit rozsáhlý finanční plán i rady pro konkrétní oblast vašich financí.

Aktuality

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.... více

Věcná břemena omezují vlastníka nemovité věci ve prospěch někoho jiného tak, že je povinen něco trpět, něčeho se zdržet, nebo něco konat.

Práva odpovídající věcným břemenům jsou spojena buď s vlastnictvím určité nemovitosti, nebo patří určité osobě. Věcná břemena spojená s vlastnictvím nemovitosti přecházejí s vlastnictvím věci na nabyvatele.... více

13.05.2014

Kurzovní lístek

Kurzovní lístek světových měn vydává každý den Česká národní banka (ČNB). Kurz ČNB je klíčový pro převod měn ve firmách a pro nastavení kurzů měn v komerčních bankách. Pro turisty jsou klíčové kurzy valut neboli hotových peněz. Devizy neboli bezhotovostní zahraniční peníze jsou důležité pro firmy. ČNB nicméně vydává pouze jeden aktuální kurz dané měny, podrobnější rozlišení nabízejí až komerční banky. Pro české turisty a většinu firem je důležitý především aktuální kurz eura, kterým se platí v hlavních, nejen evropských, turistických destinacích a na trzích, kam směřuje většina českého vývozu.

Nenašli jste měnu, kterou jste hledali? Navštivte naši stránku s kurzy exotických měn. Připravili jsme jich pro vás více než 120. Takový kurzovní lístek jinde nenajdete!

 ... více

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění.

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka znalecké posudky Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz