Reference

Velmi si vážíme spolupráce se všemi našimi klienty, kteří se na nás obrátili a vložili v nás důvěru. Vypracovali jsme stovky znaleckých posudků na ocenění majetku či ocenění škod. Postarali jsme se také o vyřešení likvidace škod a pojistných událostí, poradili jsme rovněž v oblasti investování peněz.
 
TRIGLAV POJIŠTOVNA
AXI
MORAVSKÉ LÉKÁRNY
SOS SDRUŽENÍ OCHRANY SPOTŘEBITELŮ
IBS EXPERT
ACE
ČESKÁ SPOŘITELNA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
ASEC BRNO
FINANČNÍ ÚŘAD BRNO
SYSTEMTRONIC
MASARYKOVA UNIVERZITA
TAK HELAS
ARCH DESIGN
KAMA CZECH INT
SIEMENS CZ
BBT CZECH
ČESKÁ SPOŘITELNA
POLICEJNÍ ŠKOLA
PČR
BRNĚNSKÉ KOMUNIKACE
ELEKTROMONT BRNO
RYAS HODONÍN
WDT
ÚŘAD VYŠETŘOVÁNÍ
MOREAU AGRI CZECH
HELLA
LKW AUSTRIA
4EVERY1
WALTER LEASING AUSTRIA
META-PYRO
VINIUM
ČESKÉ DRÁHY
C.P.A.
ŘEDITELSTVÍ SILNIC A DÁLNIC
MAGISTRÁT MĚSTA BRNA
KAPPA
SOUDY ČR
PAŘENICA s.r.o.
VÁPENKA ČEBÍN
HOME CONSULTING
ENTRADA
LEIS
JORDANA USA
EUROPATRANSPORT
ELEKTROMONT
AXA AUTO
OTR
ČEZ
ChEVROLET CZ
ASKO NÁBYTEK
HONEYWELL
CARENA
EON
NETWINGS
VPO PROTIVANOV

Aktuality

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.... více

Věcná břemena omezují vlastníka nemovité věci ve prospěch někoho jiného tak, že je povinen něco trpět, něčeho se zdržet, nebo něco konat.

Práva odpovídající věcným břemenům jsou spojena buď s vlastnictvím určité nemovitosti, nebo patří určité osobě. Věcná břemena spojená s vlastnictvím nemovitosti přecházejí s vlastnictvím věci na nabyvatele.... více

13.05.2014

Kurzovní lístek

Kurzovní lístek světových měn vydává každý den Česká národní banka (ČNB). Kurz ČNB je klíčový pro převod měn ve firmách a pro nastavení kurzů měn v komerčních bankách. Pro turisty jsou klíčové kurzy valut neboli hotových peněz. Devizy neboli bezhotovostní zahraniční peníze jsou důležité pro firmy. ČNB nicméně vydává pouze jeden aktuální kurz dané měny, podrobnější rozlišení nabízejí až komerční banky. Pro české turisty a většinu firem je důležitý především aktuální kurz eura, kterým se platí v hlavních, nejen evropských, turistických destinacích a na trzích, kam směřuje většina českého vývozu.

Nenašli jste měnu, kterou jste hledali? Navštivte naši stránku s kurzy exotických měn. Připravili jsme jich pro vás více než 120. Takový kurzovní lístek jinde nenajdete!

 ... více

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění.

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka znalecké posudky Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz