Úvod

Znalecké posudky vystavujeme s mnoholetou praxí v mnoha oblastech obchodu, výroby, nemovitostí, IT, průmyslu i domácností. Kromě vypracování znaleckého posudku provádíme ocenění nemovitosti, ocenění škod a komplexní znaleckou expertízu. Ve  kterých oblastech vystavujeme znalecké posudky, zjistíte snadno kliknutím na příslušnou ikonku dané oblasti.

Znalecký posudek sestavený soudním znalcem odborně posoudí řešení problému v případě obchodních vztahů, občanskoprávního či trestního řízení.

Jako velice důležitý dokument bude znalecký posudek zapotřebí v určitých případech pro soudy, úřady, advokáty, exekutory, likvidátory a mnohé další. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte nás a domluvte si s námi osobní schůzku.

Nabízíme vám odbornou pomoc, ať už při běžném prodeji či koupi díky odhadu finanční hodnoty dané věci až po osobní zastoupení v rámci pojišťoven, soudů a dalších institucí.

Kromě soudního znalectví a vypracování znaleckých posudků za vás v případě nehody nebo jiné škodné události komplexně vyřešíme celý proces od A do Z, včetně zastupování u pojišťoven, soudů a jiných orgánů, a to zcela zdarma.

 

10 důvodů, proč si nechat vypracovat znalecký posudek od nás

1. Čerpáme z maximálně odborných a dlouholetých zkušeností.

2. Na trhu působíme již 12 let a máme více než 600 spokojených klientů.

3. Přistupujeme k vám profesionálně a diskrétně.

4. Práci odevzdáváme včas a v co nejkratším termínu.

5. V poměru cena / výkon máme velmi zajímavé ceny.

6. Jsme certifikovaní soudní znalci v příslušných oborech.

7. Působíme na území České republiky i v zahraničí (zejména v Rakousku).

8. Poskytneme vám komplexní služby od A do Z.

9. Vypracováváme znalecké posudky využitelné v obchodním, občanskoprávním i trestním řízení stejně jako v soudním i správním řízení.

10. Nabízíme vám znalecké poradenství zdarma.

 

Soudní znalci Brno v číslech

Již jsme vytvořili 611 znaleckých posudků pro celkem 568 klientů. Nejdelší znalecký posudek měl 211 stran, nejkratší 2 stránky. Naši soudní znalci vypracovali znalecký posudek nejrychleji za 3 hodiny. Průměrná doba vypracování posudku je přitom 2 dny. Nejvyšší částka, kterou jsme vyfakturovali za zpracovaný posudek, byla 390 000 korun, nejnižší pouhá 1symbolická koruna. Naši soudní znalci vypracovali posudek na hodnotu nejvíce 1 000 000 000 korun, nejnižší částka v posudku pak byla 15 korun.

Naše znalecká kancelář funguje již 13 let. Pracují u nás 4 soudní znalci, kteří se věnují dohromady 13 oborům. Pracujeme ve 3 zemích střední Evropy a hovoříme 3 světovými jazyky.  Jsme pojištěni až na částku 20 000 000 korun.

Aktuality

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.... více

Věcná břemena omezují vlastníka nemovité věci ve prospěch někoho jiného tak, že je povinen něco trpět, něčeho se zdržet, nebo něco konat.

Práva odpovídající věcným břemenům jsou spojena buď s vlastnictvím určité nemovitosti, nebo patří určité osobě. Věcná břemena spojená s vlastnictvím nemovitosti přecházejí s vlastnictvím věci na nabyvatele.... více

13.05.2014

Kurzovní lístek

Kurzovní lístek světových měn vydává každý den Česká národní banka (ČNB). Kurz ČNB je klíčový pro převod měn ve firmách a pro nastavení kurzů měn v komerčních bankách. Pro turisty jsou klíčové kurzy valut neboli hotových peněz. Devizy neboli bezhotovostní zahraniční peníze jsou důležité pro firmy. ČNB nicméně vydává pouze jeden aktuální kurz dané měny, podrobnější rozlišení nabízejí až komerční banky. Pro české turisty a většinu firem je důležitý především aktuální kurz eura, kterým se platí v hlavních, nejen evropských, turistických destinacích a na trzích, kam směřuje většina českého vývozu.

Nenašli jste měnu, kterou jste hledali? Navštivte naši stránku s kurzy exotických měn. Připravili jsme jich pro vás více než 120. Takový kurzovní lístek jinde nenajdete!

 ... více

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění.

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka znalecké posudky Brno

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz